Aktualności

Przejęcie EBS przez amerykański koncern Alarm.com

Robert /

Amerykańska spółka Alarm.com zakupiła 100% udziałów w polskiej firmie EBS, specjalizującej się w branży bezpieczeństwa i produkcji sprzętu zabezpieczeń. EBS działa w Polsce i wielu innych krajach, zatrudniając ponad 150 osób. To największa amerykańska inwestycja w polską firmę z branży security.

EBS jest producentem sprzętu zabezpieczeń oraz rozwiązań do zdalnego monitorowania pracowników ochrony w czasie rzeczywistym. Przejęcie przez Alarm.com pozwoli EBS na wzrost i rozwój na rodzimym rynku oraz dostęp do globalnej sieci partnerów i klientów.

Alarm.com, założona w 2000 roku, jest światowym liderem w interaktywnych rozwiązaniach w dziedzinie bezpieczeństwa. Przejęcie EBS umożliwi jej rozwijanie zaawansowanych technologii bezpieczeństwa na międzynarodowych rynkach. Akcje Alarm.com są notowane na Wall Street.

EBS pozostanie niezależną spółką i będzie kontynuować swoją działalność pod własną marką. Główny cel firmy to rozwijanie Smart Komunikatorów oraz rozwiązań w dziedzinie monitoringu pracowników.